ARTYSTYCZNE POKAZY ANIMACJI SPRAWIĄ, ŻE WASZA UROCZYSTOŚĆ ZOSTANIE ZAPAMIĘTANA NA DŁUGO. MOWA TU O ANIMACJACH RYSOWANYCH PIASKIEM, SOLĄ LUB ŚWIATŁEM, WYKONYWANYCH NA OCZACH GOŚCI, DO AKOMPANIAMENTU NASTROJOWEJ MUZYKI, CZĘSTO DOBIERANEJ PRZEZ MŁODĄ PARĘ. NA ŻYWO POWSTAJE HISTORIA WASZEGO ZAPOZNANIA  SIĘ, ZARĘCZYN, WSPÓLNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ I PLANÓW NA PRZYSZŁOŚĆ.
NIESPODZIANKA DLA MŁODEJ PARY
TO DOSKONAŁY POMYSŁ NA ŚLUBNY PREZENT. NAJCZEŚCIEJ POMYSŁODAWCĄ SĄ RODZICE LUB ŚWIADKOWIE. PRZYGOTOWANIA DO POKAZU UTRZYMUJEMY W TAJEMNICY PRZED MŁODYMI DO OSTATNIEJ CHWILI. A POTEM, W TRAKCIE RYSOWANIA ANIMACJI POJAWIAJĄ SIĘ ŁZY WZRUSZENIA, OGROMNE EMOCJE, RADOŚĆ I NIEZATARTE WRAŻENIE.DOPEŁNIENIEM NIESPODZIANKI JEST MOŻLIWOŚĆ UTRWALENIA RADOSNYCH CHWIL ZA POMOCĄ PAMIĄTKOWEGO WIDEO ORAZ PORTRETU MŁODEJ PARY.
PODZIĘKOWANIE RODZICOM
TAKI ARTYSTYCZNY POKAZ STANOWI WZRUSZAJĄCE PODZIĘKOWANIE RODZICOM. ARTYSTKA MOŻE UCHWYCIĆ W TWORZONEJ HISTORII POSTACI RODZICÓW, ORAZ ICH TROSKĘ O DZIECI. MOŻE TEŻ POMÓC OPOWIEDZIEĆ GOŚCIOM, (KTÓRZY PRZECIEŻ CZĘSTO NIE ZNAJĄ WASZEJ DRUGIEJ POŁÓWKI) O TYM KIM JESTEŚCIE, CZYM SIĘ ZAJMUJECIE, OPOWIEDZIEĆ O CIEKAWYCH PASJACH, POKAZAĆ WASZE POCZUCIE HUMORU.  TAK, WASZE BO TO WY BĘDZIECIE CZUWAĆ NAD TYM, CO ARTYSTA PRZEDSTAWI PODCZAS WYSTĘPU. SCENARIUSZ ANIMACJI POWSTAJE W KONSULTACJI Z MŁODĄ PARĄ, OPOWIADAJĄC JEJ NIEPOWTARZALNĄ HISTORIĘ.
<iframe src="https://player.vimeo.com/video/222414814" width="640" height="360" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p><a href="https://vimeo.com/222414814">Wedding Salt Animation</a> from <a href="https://vimeo.com/saltanimation">Saltanimation</a> on <a href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>
Galeria zdjęć