ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY 2016

Malowane Piaskiem, Pokazy na Żywo, Wszystkie Posty

TO BYŁY NIESAMOWITE DNI. A FAKT, ŻE MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ RYSOWAĆ PIASKIEM NA KRAKOWSKICH BŁONIACH WPROWADZENIE ORAZ XIV STACJĘ DROGI KRZYŻOWEJ PROWADZONEJ PRZEZ PAPIEŻA FRANCISZKA BĘDZIE DLA MNIE NIEZWYKLE EMOCJONALNYM WSPOMNIENIEM TOWARZYSZĄCYM MI DO KOŃCA ŻYCIA. TAK, TE SŁOWA BRZMIĄ PATETYCZNIE, ALE TAK WŁAŚNIE CZUJĘ WSPOMINAJĄC MOMENT WIWATOWANIA OGROMNEGO TŁUMU, GDY KOŃCZYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ A PAPIEŻ MIAŁ WŁAŚNIE ODEJŚĆ. KRAKÓW W TYCH DNIACH ŻYŁ ZUPEŁNIE INNYM ŻYCIEM, A JA MOGŁAM W TYM UCZESTNICZYĆ. PRZYGOTOWANIA DO DROGI KRZYŻOWEJ TRWAŁY DOSTATNIEJ CHWILI, ALE WSZYSTKO WYSZŁO ŚWIETNIE. MOJE STANOWISKO DO RYSOWANIA PIASKIEM ZNAJDOWAŁO SIĘ NA SAMYM OŁTARZU, WIĘC Z JEGO WYSOKOŚCI MOGŁAM OGLĄDAĆ KOLEJNE STACJE WYKONANIU INNYCH ARTYSTÓW O RAZ OGROMNY, OGROMNY TŁUM ZGROMADZONY NA BŁONIACH.
W NAWIĄZANIU DO DROGI KRZYŻOWEJ ZE ŚDM WYKONAŁAM WIDEO RYSOWANE SOLĄ I PIASKIEM. W PIASKU UKAZAŁAM CAŁĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ, ZAŚ PRZY POMOCY SOLI NARYSOWAŁAM SCENY NAWIĄZUJĄCE DO PRZEBIEGU ŚDM W KRAKOWIE. 
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/QoMkRTeApjM" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
Galeria zdjęć